Tkaniny obiciowe dla hoteli

Każdy kto pracuje w hotelu, zna trudy jego prowadzenia. W każdym hotelu liczy się nie tylko doskonała obsługa i wyposażenie, ale także czystość. Co więcej, ma ona priorytetowe znaczenie, gdyż nawet jeśli hotel jest 5 gwiazdkowy, a w środku jest brudno, to będzie bardziej odstraszał klientów niż ten 2 gwiazdkowy, ale czyściutki. Jednak, w takim miejscu wcale nie jest łatwo o czystość dbać. Wiadomo, że są od tego odpowiedni ludzie, ale niekiedy zdarzają się takie plamy, których nie da się sprać.

Plamy na meblach

Samo sprzątnie w takim miejscu nie stanowi problemu i zwykle ogranicza się do mycia, odkurzania, zmiany pościeli itp. trafiają się jednak tacy bywalcy, którzy robią wyjątkowe szkody i plamy. Niektóre substancje bardzo trudno jest usunąć z kanapy czy sofy. Okazać to się może wręcz niemożliwe nawet przy pomocy czyszczenia chemicznego. W takim wypadku, zostaje jedynie kupno nowego mebla. Jak uniknąć takich sytuacji, żeby nie ponosić dodatkowych kosztów?

Wybierz odpowiednią tkaninę

O takich kwestiach, trzeba myśleć już podczas kupowania sofy, foteli czy kanapy. Trzeba bowiem zwrócić szczególną uwagę na obicie takich mebli. Dobrze byłoby przez pójściem do sklepu zorientować się nieco w materiałach obiciowych. Ważne, aby wybrany materiał nie tylko pasował do wnętrz czy był przyjemny w dotyku , ale także był wytrzymały i odporny na plamy. Pamiętaj, że im gładszy rodzaj materiału, tym lepiej jest go wyczyścić. Wybierając tego rodzaju obicia, znacznie łatwiej będzie nam utrzymać czystość w hotelu.

2 Komentarzy

  1. Kamila

    pracuje w hotelu i wiem jak wygląda pranie plam z sofy. Niestety bardzo trudne są one do usunięcia.

  2. Konrad

    w hotelu w którym byłem wszystkie obicia były skajowe. Nawet jak się coś wylało, to szybko schodziło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *